پرسش های متداول فروشگاه اینترنتی آپاریس

فروشگاه اینترنتی آپاریس به عنوان تنها فروشگاه اینترنتی ویژه محصولات چینی آپاریس ، این محصولات را بدون واسطه به دست مصرف کننده می رساند و به همین دلیل خریدار با خاطری آسوده از بابت قیمت و کیفیت کالای خریداری شده از مزایای خدمات پس از فروش ویژه فروشگاه نیز برخوردار خواهد بود.

با خرید ار فروشگاه اینترنتی آپاریس از مزایای زیر برخوردار خواهید بود :

  • اطمینان از خرید کالای اصل
  • اطمینان از خرید کالا با نازلترین قیمت
  • ارسال رایگان کالا
  • 7 روز ضمانت تعویض کالا
  • برخورداری از تخفیفات ویژه مناسبتی

در صورتیکه اطلاعات مندرج در برگه های توضیحات و اطلاعات بیشتر صفحه محصول کافی نبود میتوانید از طریق ارسال پیام و یا سیستم پشتیبانی آنلاین مورد را پیگیری نمایید.

متاسفانه پس از انجام مراحل خرید آنلاین ، به دلیل ثبت سفارش در پایگاه داده وب سایت ، مراحل برگشت پذیر نبوده و امکان لغو کردن سفارش ثبت شده وجود ندارد.

کرایه حمل کلیه محصولات به سراسر کشور رایگان است.

زمان تحویل کالای خریداری شده برای مشتریان ساکن تهران یک روز کاری و برای ساکنین سایر شهرستانها حد اکثر سه روز کاری است.

در صورتیکه به دلیل اهمال فروشگاه و یا سیستم حمل و نقل ، کالا در زمان مقرر تحویل مشتری نشود ، حق ابطالِ سفارشِ خرید برای مشتری محفوظ است و در صورت تمایل وی ، سفارش مذکور لغو و وجه فاکتور عینا به حساب خریدار برگردانده خواهد شد.

پس از خرید کالا ، در صورت وجود هرگونه ایراد در محصول خریداری شده ، تا 7 روز از تاریخ دریافت کالا امکان مرجوع کردن و تعویض کالا وجود دارد.

توجه به این نکته ضروری است مبنای بررسی کیفیت کالا در این خدمات ، موارد مندرح در استاندارد ملی 1164 تنظیم شده توسط کمیته ملی استاندارد معدن و مواد معدنی است که باید به تایید کارشناس فروشگاه آپاریس رسیده باشد.

تا لحظه نگارش این متن ، فروشگاه خدماتی جهت برگشت کالای مرجوعی در نظر نگرفته است. بنابراین عملیات عودت کالا و کلیه هزینه های مربوطه بعهده مشتری است.

هنوز سؤالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید